MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE
Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h
- Izstrādājuma Nr: SW10454
- Ražotāja nr: P71-09391
- Ilgums: Pastāvīgi derīgs
- Valoda: Visas valodas
- Valsts zona: EU
Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?
Es esmu šeit, lai jūs.
DETAILS | |
Core | 16 Core |
Ierīces | 1x |
Virtuālās mašīnas | Neierobežots |
Vidēja | Lejupielādēt |
Runtime | Neierobežots |
Valodas | Visas valodas |
Piegādes joma | Lejupielādēt + Licence |
Windows Server 2022 ir jaunā serveru operētājsistēma, kas īpaši paredzēta lielākiem uzņēmumiem. Šī servera programmatūras versija, kas balstīta uz 10, piedāvā vēl lielāku drošību un iespējas datu, lietojumprogrammu un nodrošināšanai un koplietošanai sarežģītos tīklos un tādējādi atbilst visaugstākajām prasībām. Turklāt izdevums piedāvā plašākas iespējas hibrīda funkciju integrācijai un administrēšanai, kā arī virtualizāciju un dažādus veiktspējas uzlabojumus konteineriem. Datacenter Microsoft Windows Services Datacenter Windows
Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.
Microsoft Windows Server 2022 Datacenter - uzlabota drošība lieliem tīkliem
Windows Server 2022 Datacenter ir jaunā Microsoft serveru operētājsistēma, kas īpaši paredzēta lielākiem uzņēmumiem. Šī uz Windows 10 balstītā servera programmatūras versija piedāvā vēl lielāku drošību un iespējas datu, lietojumprogrammu un pakalpojumu nodrošināšanai un koplietošanai sarežģītos tīklos, tādējādi izpildot visaugstākās prasības. Turklāt Datacenter Edition piedāvā vairāk iespēju hibrīda funkciju integrācijai un pārvaldībai, kā arī virtualizāciju un dažādus veiktspējas uzlabojumus Windows konteineriem.
Tīkla drošība ir Windows Server 2022 Datacenter Edition galvenā tēma. Tā piedāvā daudzas jaunas funkcijas, kā arī esošo funkciju paplašinājumus un optimizācijas. Tostarp tiek izmantota TLS 1.3, jaunākā transporta slāņa drošības versija, kā arī jauns atbalsts šifrēšanai RDMA tīklos, izmantojot SMB Direct, izmantojot AES-128 un AES-256.
Windows Server 2022 Datacenter Edition īpaši lielajiem datu centriem piedāvā paplašinātas datu un lietojumprogrammu virtualizācijas iespējas: uzlabota mērogojamība, vēl lielāka veiktspēja un efektīvas drošības funkcijas, kas tos droši aizsargā daudzmākoņu vidēs.
Windows Server 2022 Datacenter Edition licencēšana arī ir balstīta uz kodolu, un katram serverim ir nepieciešami vismaz 16 kodoli. Piekļuvi lietotājiem nodrošina klienta piekļuves licence (CAL).
Wiresoft veikalā jau tagad varat atrast Windows Server 2022 Datacenter Edition par izdevīgu cenu kā lietotu programmatūru - ar pilnu veiktspēju virtualizācijas iespēju, veiktspējas un drošības ziņā. Lai iegūtu vairāk informācijas par Windows Server 2022 Datacenter Edition jaunajām funkcijām un iespējām, izlasiet šo pārskatu un sazinieties ar Wiresoft darbinieku.
Kas jauns Windows Server 2022 Datacenter?
Tāpat kā tās priekšgājēja, arī jaunā Microsoft serveru operētājsistēmas Windows Server 2022 versija atkal ir balstīta uz Windows 10, kas nozīmē, ka lietotāji arī vizuālajā ziņā atradīs pazīstamu darbvirsmas saskarni, kurā visas funkcijas ir pieejamas ierastajā vietā. Jaunajai Windows serveru programmatūrai 2022 tiek nodrošināts arī 10 gadus ilgs Microsoft produkta atbalsts atbalsta un atjauninājumu veidā.
Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, Windows Server 2022 servera programmatūra piedāvā daudz jauninājumu trijās svarīgās jomās - drošība, lietojumprogrammu platforma un datu migrācija.
Īpaši Windows Server 2022 Datacenter izdevums atkal piedāvā Hyper-V, SDN, Storage Spaces Direct un Storage Replica, kā arī Shielded Virtual Machines atbalstu īpaši drošu virtualizācijas infrastruktūru izveidei ar:
- Atbalsts neierobežotam skaitam virtuālo mašīnu un vienam Hyper-V hostam vienā licencē
- Neierobežota krātuves replikācija gan sinhronai, gan asinhronai sējumu replikācijai starp serveriem vai klasteriem, lai atjaunotu pēc avārijas
- Hiperkonverģētā infrastruktūra programmatūras definētai datoru, datu glabāšanas un tīkla funkciju konsolidācijai klasterī
- Virtuālā OSE (operētājsistēmas vide)
- Aizsargātas virtuālās mašīnas (SVM)
- Programmatūras definēti tīkli (SDN)
- Programmatūras definēta krātuve (SDS)
Papildu Windows Server 2022 Datacenter Edition funkcijas
Turklāt ir arī daudzas citas funkcijas, kurās ņemtas vērā paaugstinātās prasības sarežģītu tīklu darbībā.
Augstāka drošība Windows Server 2022 datacentrā
Windows Server 2022 tagad ir jauna daudzslāņaina aizsardzība, lai nodrošinātu uzņēmumu serveriem visaptverošu datu un pakalpojumu aizsardzību. To nodrošina, cita starpā, šādas jaunas funkcijas un uzlabojumi:
- TPM 2.0 (Trusted Platform Module) nodrošina uz aparatūru balstītu krātuvi kriptogrāfisko atslēgu aizsardzībai, tostarp sistēmas integritātes mērīšanai un koda uzticamības pārbaudei, kad tiek palaists Windows serveris. Šis modulis tiek izmantots arī BitLocker diska šifrēšanā.
- Nodrošinātie serveru kodolu procesori nodrošina programmaparatūras aizsardzību, izmantojot dinamisko mērījumu uzticamības saknes (DRTM) tehnoloģiju, kas atbalsta sāknēšanas mērījumus un verifikāciju, un tiešās atmiņas piekļuves (DMA) aizsardzību izolētai draiveru piekļuvei atmiņai.
- Turklāt Secured Core serveri atbalsta koda integritāti saskaņā ar VBS (uz virtualizāciju balstīta drošība), kā arī HVCI (uz hipervizoru balstīta drošība). VBS izmanto dažādas aparatūras virtualizācijas funkcijas, lai izveidotu drošu atmiņas apgabalu, kas ir izolēts no parastās operētājsistēmas, tādējādi aizsargājot serveri no riskiem, kas saistīti ar kriptovalūtas ieguves uzbrukumiem.
- VBS atbalsta arī funkciju Credential Guard, lai saglabātu lietotāja pieteikšanās informāciju virtuālā konteinerā, kuram operētājsistēmai nav tiešas piekļuves.
- Windows Server 2022 Datacenter ir iespējota HTTPS un TLS 1.3, lai izveidotu drošus savienojumus. TLS1.3 (Transport Layer Security) ir jaunākā internetā visplašāk izmantotā drošības protokola versija datu šifrēšanai, lai nodrošinātu drošu sakaru kanālu starp diviem galapunktiem.
- Secure DNS atbalsta DoH (DNS-over-HTTPS), šifrējot DNS vaicājumus, izmantojot HTTPS protokolu, lai novērstu DNS datu noklausīšanos un manipulēšanu ar tiem, kas arī veicina datu plūsmas drošību.
- SMB (Server Message Block) šifrēšanai izmanto AES-256-GCM un AES-256-CCM, kas tiek automātiski izmantoti Windows Server 2022, tiklīdz tiek izveidots savienojums ar citu datoru, kas arī atbalsta šos standartus.
- Šifrēšana, izmantojot SMB Direct un RDMA (Remote Direct Memory Access), nodrošina lielāku joslas platumu, kā arī mazāku kavēšanos Windows Server 2022 tiešai glabāšanai, glabāšanas replikām, Hyper-V un SQL Server.
- Windows Server 2022 klasteri ar pārslēgšanos uz citu operētājsistēmu nodrošina diferencētu šifrēšanas kontroli CSV (kopas koplietošanas kopumu) un SBL (kopnes kopnes slānis).
Konteineru platformas Windows Server 2022 datu centrā
Lietojot Windows Containers, Windows Server 2022 Datacenter ir arī dažādas optimizācijas, piemēram, lietojumprogrammu saderības un Windows Container lietotāja saskarnes ar Kubernetes optimizācijas.
- Windows konteineriem attēla izmērs ir samazināts līdz pat 40 %, tādējādi par 30 % palielinot palaišanas laiku un uzlabojot veiktspēju.
- Kubernetes lietošana ir uzlabota ar plašāku atbalstu saimniekorganizācijas procesos, lai konfigurētu mezglus, kā arī IPv6 , kā arī īstenotu tīkla politikas ar atklātā pirmkoda programmatūru Calico.
- Windows Admin Center atjauninājums tagad vienkāršo .NET lietojumprogrammu konteineru izveidi.
Uzglabāšanas un migrēšanas pakalpojumi operētājsistēmā Windows Server 2022 Datacenter Edition
Starp daudzajiem Windows Server 2022 uzlabojumiem ir arī krātuves migrēšanas pakalpojumu uzlabojumi, kas atvieglo krātuves migrēšanu uz Windows Server, kā arī no citām avota krātuvēm uz Azure. Windows Server 2022 glabāšanas migrācijas servera orķestrators tagad nodrošina šādas opcijas:
- Vietējo lietotāju vai grupu migrēšana uz Windows Server
- Uzglabāšanas migrēšana uz/no failover klasteriem
- Migrēšana starp atsevišķiem serveriem un failover klasteriem
- Uzglabāšanas migrēšana no Linux serveriem, izmantojot atklātā pirmkoda lietojumprogrammu Samba
- Migrēšana uz Microsoft Azure tīkliem
- NetApp CIFS serveru, kā arī FAS masīvu migrācija uz Windows Server
Citas funkcijas:
- Pielāgojamais ātrums tagad nodrošina labāku datu sinhronizācijas kontroli: resursus pēc izvēles var piešķirt datu kopiju labošanai (elastība) vai aktīvu darba slodžu darbināšanai (veiktspēja). Tas ļauj klasterus pārvaldīt elastīgāk un efektīvāk.
- Uzglabāšanas kopnes kešatmiņa nodrošina glabāšanu atsevišķos serveros, savienojot ātrākos datu nesējus, piemēram, SSD vai NVMe, ar lēnākiem datu nesējiem, piemēram, cieto disku, tādējādi uzlabojot lasīšanas un rakstīšanas veiktspēju un palielinot arī efektivitāti.
- Jaunā SMB saspiešana novērš nepieciešamību manuāli saspiest failus, pārsūtot tos pa tīklu, tādējādi nodrošinot ātrāku pārsūtīšanu noslogotos tīklos.
Atsevišķi uzlabojumi operētājsistēmā Windows Server 2022 Datacenter
Papildus jau minētajiem uzlabojumiem jaunā Windows Server 2022 versija piedāvā virkni citu optimizāciju, kas arī palielina serveru veiktspēju:
- AMD procesoru atbalsts Nested Virtualisation tagad nodrošina vairāk iespēju Hyper-V virtuālajā mašīnā (VM) darbināt Hyper-V.
- Microsoft Edge aizstāj Explorer. Edge ir balstīts uz Chromium atklātā pirmkoda programmatūru, tāpēc tas nodrošina lielāku drošību nekā Internet Explorer.
- Pārraides vadības protokola (TCP) veiktspējas uzlabojumi ir panākti, izmantojot TCP HyStart++, kas samazina pakešu zudumus, un ar RACK (Recent ACKnowledgment), lai samazinātu retranslācijas pārtraukumus (RTO) retranslāciju laikā.
- RSC (Receive Segment Coalescing) optimizē Hyper-V virtuālo komutatoru veiktspēju, apvienojot paketes hipervizora tīklā un tādējādi apstrādājot tās kā lielākus segmentus. Tas cita starpā samazina procesora ciklu skaitu, kā arī uzlabo tīkla datu plūsmas veiktspēju.
Aparatūras prasības Windows Server 2022 Datacenter darbībai
Windows Server 2022 pamatā ir operētājsistēma Windows 10. Lai pilnībā izmantotu visas šīs servera versijas funkcijas un nodrošinātu servera drošību, pamatā esošajai aparatūrai ir jāatbilst turpmāk minētajām minimālajām prasībām. Papildu prasības ir atkarīgas no attiecīgās sistēmas konfigurācijas, kā arī no papildus instalētajām lietojumprogrammām.
- Procesors: 1,4 GHz 64 bitu
- RAM: 512 MB vai 2 GB serverim ar instalēšanas opciju "darbvirsmas displejs"
- Cietais disks: 32 GB brīvas vietas
- Grafiskā karte un monitors: 1024 x 768 pikseļi
- Arī BIOS: UEFI sistēma ar drošu palaišanu (UEFI 2.3.1c) noteiktām funkcijām
Windows Server 2022 datu centra licencēšana
Servera licencēšana ar Windows Server 2022 Datacenter Edition tiek veikta arī attiecībā uz izmantoto programmatūru saskaņā ar Microsoft licencēšanas noteikumiem, un, aprēķinot nepieciešamo licenci, par kritēriju tiek izmantots kodolu skaits. Piemēro šādus noteikumus:
- Windows Server 2022 Datacenter programmatūra vienmēr tiek licencēta, pamatojoties uz faktiski izmantoto fizisko aparatūru. Papildus fiziski esošo kodolu procesoru skaitam tiek ņemts vērā arī virtuālo serveru skaits.
- Viena servera licence attiecas uz 2 fiziskajiem procesora kodoliem.
- Saskaņā ar Microsoft licencēšanas noteikumiem par pamatu vienmēr tiek ņemts minimālais 8 kodolu skaits uz vienu procesoru - pat ja faktiski esošajai aparatūrai ir mazāk nekā 8 kodoli.
- Katram fiziskajam serverim vienmēr tiek izmantoti vismaz 2 procesori, tāpēc minimālais kodolu skaits ir 16.
- Serveriem ar vairāk nekā 16 kodoliem papildu kodoli jālicencē ar attiecīgajām Windows Server 2022 Datacenter pakotnēm.
Lai iegūtu papildu informāciju, piemēram, par Hyper-V instanču, kā arī klientu - lietotāju un gala ierīču - licencēšanu, kas piekļūst Windows Server 2022 datacentram, sazinieties ar Wiresoft darbinieku. Atbilstošas licences/CAL Windows Server 2022 Datacenter ir pieejamas arī no Wiresoft.
Nopirkt Microsoft Windows Server 2022 Datacenter kā lietotu programmatūru Wiresoft Software Shop
Pašreizējā MS Windows Server Datacenter 2022 Edition jau ir pieejama kā lietota programmatūra Wiresoft Software Shop. Šīs lietotās programmatūras cena ir zemāka nekā salīdzināmas jaunas Windows Server Datacenter 2022 programmatūras cena. Iegādājoties lietotu programmatūru no Wiresoft, jūs gūsiet labumu no šīm priekšrocībām:
- Iegādājoties Microsoft Windows Server 2022 Datacenter no Wiresoft, klienti saņem oriģinālo vienu licenci, ko iepriekš iegādājās viens klients un pēc tam pārdeva Wiresoft.
- Tālākpārdošanā šī MS Windows Server 2022 Datacenter servera licence ir marķēta kā lietota, kur "lietota" nenozīmē nekādus šīs Windows Server programmatūras funkcionalitātes ierobežojumus vai to, ka tā ir faktiski izmantota.
- Ja iepriekšējais īpašnieks jau ir instalējis vai aktivizējis šo MS Windows Server 2022 Datacenter programmatūru, attiecīgā licence pirms pārdošanas uzņēmumam Wiresoft ir atkal dzēsta, lai attiecīgā programmatūras licence atkal būtu 100% brīvi pieejama.
- Piedāvātā MS Windows Server 2022 Datacenter programmatūras licence, kā arī citas lietotās Microsoft licences, ko Wiresoft piedāvā pārdošanai, nav ne ierobežotas lietošanas, ne laika ziņā ierobežotas testa versijas, tāpēc tajās nav aktivizētas licences atslēgas, bet gan programmatūras produkts, kas pēc iegādes ir autorizēts tikai jums.
- Visas šādas lietotas programmatūras licences, ko vispirms iegādājās Wiresoft un pēc tam piedāvāja tālākpārdošanai, piemēram, šo MS Windows Server Datacenter 2022, pirms pārdošanas mēs arī pārbaudījām, lai nodrošinātu pilnīgu lietojamību.
- Lietotas Microsoft Windows Server 2022 Datacenter programmatūras tālākpārdošanas juridiskais pamats ir spēkā esošie tiesību akti, kas pieļauj lietotas programmatūras pārdošanu, kā arī iegādi un lietošanu.
- Uzreiz pēc sekmīgi pabeigta pirkuma Windows Server 2022 Datacenter lietojumprogramma ir pieejama, izmantojot elektronisko programmatūras piegādi (ESD).
- Tāpēc, iegādājoties lietotu licenci, piemēram, Windows Server 2022 Datacenter Edition no Wiresoft, varat būt droši, ka vienmēr iegādājaties un izmantojat oriģinālu un likumīgu Microsoft produktu.
Ja jums ir kādi jautājumi par Microsoft Windows Server 2022 Datacenter kā lietotas programmatūras vai cita MS Windows Server 2022 izdevuma, kā arī vecāku MS Windows Server versiju vai citas Microsoft programmatūras iegādi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet.